Czerwone paznokcie

20 lip 2023

PAZNOKCIE CZERWONE

Piękny czerwony kolor wykonasz na każdej długości oraz na każdym kształcie płytki. Migdałki, owal, kwadraty wybór należy do Ciebie.

Czerwone paznokcie ze wzorkami

Coraz bardziej modne jest zdobienie czerwonych paznokci bardzo cienką kreską. Mogą to być rysy twarzy lub innych konturów, styl pop-art. Oczywiście nie zabraknie wzorów kwiatów czy geometrii. Wykonane na czerwonych paznokciach wzory róż dadzą piękną stylizację.

Czerwono-czarne paznokcie z geometrią

Bardzo poleca się wykonać je trendsetterkom, czyli osobom, które rozpoczną przygodę z geometrycznymi wzorami na paznokciach. Polecana jest też kolorowa geometria. Wykorzystanie czerni, bieli i żółtego pozwoli spojrzeć na inne formy stylizacji czerwonych paznokci.

Paznokcie czerwone ombre

Bardzo ładne zestawienie czerwieni w ombre stworzysz na każdą porę roku. Czerwono- czarne paznokcie wyeksponują piękną stylizację. Letnią porą wykorzystasz jaśniejszy odcień czerwieni na paznokciach.

Czerwone paznokcie z ozdobami

Do dyspozycji masz szeroki zasięg ozdób typu serduszka, diamenty, gwiazdki, kwiaty, owoce itd. Truskawki czy maki to super ozdoby na czerwonych paznokciach. Wzór z biedronką również kojarzy się pozytywnie. Do ich wykonania wykorzystaj stemple, naklejki czy namaluj ręcznie.

Czerwone paznokcie fale

Modne w tym sezonie fale możesz łączyć z różnymi kolorami na przykład róż z czerwienią, biel z czerwienią, czerwony z czarnym czy dwie czerwienie w innych odcieniach.

Czerwone paznokcie z brokatem

Modny brokat zastosuj także w czerwonym manicure. Srebrne czy złote brokatowe wykończenie francuskiego utworzy piękny look.

Czerwone paznokcie minimalizm

Wśród nas są zwolenniczki minimalizmu. Sama czerwień czy łączenie z innym kolorem z niewielkim zdobieniem są dla nich idealnym rozwiązaniem. Wykonać je można na każdej długości
i kształcie płytki.