Eleganckie paznokcie

Każdego dnia chcemy wyglądać pięknie i wyjątkowo. Do odpowiedniego stroju dobieramy nie tylko fryzurę, ale różne dodatki. Poza tym szczególną uwagę poświęcamy manicure.
Mając w planach bardzo ważne uroczystości czy spotkania, tym bardziej dobieramy umiejętnie wszystko, co potrzebne, aby szyk i elegancja wzajemnie uzupełniały się.

Wiele czynników składa się na układankę w celu wydobycia eleganckiego manicure. W obecnych czasach tak stylizacja paznokci poszła do przodu, że z wyborem manicure nie powinno być kłopotu.

Bardzo ważny jest dobór koloru lakieru. Powinien być zgrany także z kolorytem skóry. Poza tym należy wnikliwie porównać z makijażem.

Zawsze elegancko wygląda zadbana płytka paznokci. Bez tego nie ruszysz do przodu. Ważna jest pora roku. Rządzi się ona swoimi prawami.

Do ponadczasowych i niezawodnych oraz eleganckich należą paznokcie w kolorze beżu, czerwieni i granatu. Jest to klasyka sama w sobie. Jak zwykle odnajdujesz je na listach eleganckich modowych stylizacji. Burgundy, butelkowe zielenie owszem też należą do nowinek elegancji, ale wszystko powinno być z umiarem.

Francuski manicure

Ten styl to klasyka sama w sobie. Zawsze idealnie wkomponowuje się w bardzo ważnych sytuacjach, gdzie każdy szczegół ma znaczenie.

Klasyczna french hybryda to niezawodna stylizacja. Ciekawą opcją na elegancję jest milky nails. Odpowiedni jego odcień z białą końcówką oraz wykończony top z błyskiem zawsze będzie pięknie wyglądać. Kolorowy french obecnie jest bardzo modny i jednocześnie bardzo elegancki.

Paznokcie żelowe

Odcień nude przy paznokciach żelowych to wybór bardzo trafiony na każdy szczególny dzień. Może kolor wpadać w kolor opalizujący róż lub zgaszony szary.

Bardzo eleganckie są naturalne paznokcie w kolorach jasnych. Beż spełnia oczekiwanie elegancji.

Eleganckie paznokcie to także niezawodne czerwone. Ten klasyk manicure z czerwienią to sprawdzony duet z wieloma różnymi kolorami sukien, a nawet ubrań sportowych.
Wszelkie odmiany czerwieni z bordo, burgund, a nawet wpadająca czerwień
w odcień różu sprawdzi się przy każdej eleganckiej stylizacji i nie tylko.

Dlatego wśród lakierów stawiaj na ich dobrą jakość, gdyż po wykonaniu manicure stylizacja będzie bardzo elegancka.

Kolorowy french

Jeśli postawisz na taką wersję to badż pewna, że koleżanki będą zazdrosne. Najważniejsza jest beżowa baza. Uzupełnieniem będą pastelowe wzorki lub jaskrawe linie.

Różowe paznokcie

Wielbicielki różowych ubrań również chętnie wykorzystają też opcję różowych paznokci. Świetnie pasują do letnich sukienek.