Fryzura bob z grzywką

18 sie 2023

Bardzo modna i uniwersalna fryzura, która pozwala na wykonanie bardzo wielu uczesań. Bob z grzywką bez względu jak go uczeszesz zawsze, dodaje kobiecości i elegancji.
Z pozoru zwykła grzywka dobrze ścięta i dopasowana do rysów twarzy zawsze będzie na topie.

Komu pasuje bob z grzywką?

Przede wszystkim pasuje osobom z wysokim czołem. Optyczna zmiana rysów twarzy ma ogromne znaczenie przy czesaniu. Nie jest polecana przy okrągłej twarzy. Bo rysy dalej pozostaną niezmienione.

Long bob

Lob jest właśnie tą uniwersalną długością. Bez względu na kształt twarzy, koloru włosów czy tekstury long bob sprawdzi się na 100%. Jest wiele wersji fryzur z długości przedłużonego boba, dlatego warto zainteresować się tym stylem i wybrać coś dla siebie. Wersje: cool girl bob, soft blunt bob, a line bob jest w czym wybierać. Wystarczy dobrać jeszcze kolor włosów i jesteś panią własnego wyboru.

Chcesz być modna grzywka do fryzur z bobem, zostań z nami. Jej sposobów na rodzaj cięcia i uczesań jest kilka. Popularna jest grzywka z przedziałkiem przez środek, ale grzywka na bok czy prosta również dodają sporo uroku.

Bob z grzywką prostą

Wydłużony bob z grzywką prostą nie sprawdzi się u osób z okrągłą buzią. Zakrycie wysokiego czoła będzie powodem do uczesania grzywki na prosto. Idealne rysy twarzy nie do końca będą dobrym duetem z grzywką na prosto.

Bob z grzywką na bok

Klasyczna fryzura boba proponowana jest dla osób, którym nie po drodze jest z grzywką. Dlatego też chętnie rozpatrzą wersję krótszych pasm przy twarzy imitujących grzywkę.

Bob z grzywką curtain bangs

Grzywka ze środka bardzo dobrze zgrywa się z bobem. Do zaproponowania jest wiele sposobów uczesań. Co czyni fryzury bardzo różne.

Long bob z grzywką

Wydłużony long bob pozostawia jeszcze możliwość spojrzenia na włosy z innej perspektywy. Miałaś długie i skróciłaś do tej długości. Teraz oswajasz się. Z tej długości wykonasz jeszcze wiele uczesań. Wykonana grzywka może być przycięta w każdej długości i wersji. Może być grzywka na bok, prosto czy ze środka.

Krótki bob z grzywką na bok

Bardzo praktyczna fryzura. Szybka w stylizacji a do tego odświeżone uczesanie odejmie lat. Dobra pielęgnacja włosów ma ogromne znaczenie.

Blunt bob z grzywką prostą

Dla przypomnienia blunt bob to tępe cięcie fryzury na prosto bez cieniowania. Grzywkę możesz dać na prosto, ale masz wybór na bok czy z przedziałkiem ze środka.