Fryzury komunijne

05 paź 2022

Każda dziewczynka chce podczas komunii wyglądać jak księżniczka. Fryzura jest tą układanką, która dopełni całości w wyglądzie. Mamy dobrze o tym wiedzą.
Dlatego chętnie wspomagają swoje pociechy w tym działaniu. Aby pomóc i szybciej uporać się z tym działaniem proponuję przegląd modnych fryzur komunijnych.
Należą do nich różne uczesania takie jak: luźne loki, piękne upięcia, warkocze, koka.

W zależności od rodzaju włosów można dobrać odpowiednie uczesanie, które da duże zadowolenie dziewczynce i pełną radość podczas komunii.

JAKIE MODNE DODATKI STOSUJEMY NA KOMUNIĘ

Aby fryzura wyglądała jak z bajki zadbaj o dodatki, które zastosujesz we włosy. Ich wybór jest bardzo duży. Mogą to być modne opaski, wianki.
Najpierw wybrałaś strój. Teraz dobierz odpowiednią fryzurkę. I to do niej dobierz najbardziej pasujące dodatki na wianku czy opasce. Wszelkie zdobienia z cyrkonii, perełek, kwiatuszki będą świetnie komponować się i uzupełniać fryzurę naszej księżniczki.

WARKOCZ

Jedną z propozycji niech będzie warkocz. Aby podczas uroczystości fryzura nie rozpraszała proponuję bardzo wygodne i modne zaplatanie włosów zacząć od wysokości czoła.
Jeśli długość włosów sięgała do ramion wówczas końcówkę warkocze wpleć do zrobionego już warkocza i zepnij wsuwką. Gotowe. Teraz pozostaje ozdobić bardzo dziewczęcą fryzurę.
Do wyboru masz klamerki białe z różnym dodatkami.

LUŹNE LOKI OD POŁOWY GŁOWY

Ta fryzurka jest niezawodna dla długich włosów. Gęste włosy wystarczy z boków zapleść i spiąć wsuwką na środku głowy. Pozostałe włosy niech luźno opadają ku dołowi.
Teraz pozostanie tylko ozdobić w kilku miejscach ozdobnymi spinkami.

DELIKATNE FALE

Jest to bardzo piękna i niezwykle dziewczęca fryzura. Delikatne fale możesz zrobić bez wychodzenia do fryzjera. Masz do wyboru wykorzystać lokówkę lub grube wałki na wieczór.
Ranem rozkręcasz. Delikatnie rozczesujesz utrwalasz lakierem. Bardzo dobrze sprawdzi się wianek, który nie tylko dopełni całości ale jednocześnie doda elegancji. A przecież oto nam chodzi.
Radość w oczach dziecka.

KUCYK I LUŹNE FALE WE WŁOSACH

Jeśli nie chcesz aby dziecku nie opadały włosy na czoło wówczas wystarczy związać włosy w kucyk z górnych partii. Wykorzystaj do tego ozdobne spinki lub gumki.
Pozostałe włosy niech luźno opadają.

PRZEDZIAŁEK PRZEZ ŚRODEK I DWA DOBIERANE WARKOCZYKI Z BOKÓW

Włosy gotowe do uczesania. Rozczesz grzebieniem. Zrób przedziałek przez środek głowy. Z bocznych pasm włosów wykonaj bardzo cienkie dobierańce. W miejscu styku połącz je ozdobną wstążką.
W warkoczyki możesz wpleść według uznania perełki lub delikatne kwiatuszki. Włosy z tyłu głowy niech delikatnie opadają.

PROSTE DŁUGIE WŁOSY I DELIKATNE WARKOCZE

Ta fryzura jest bardzo dziewczęca. Dowolność warkoczyków według uznania. Wykonaj kilka warkoczyków z bocznych pasm włosów i zepnij je w jedną całość z boku głowy lub z tyłu.
Uzupełnieniem będą odpowiedniej wielkości kwiatki.

TIARA I LOKI

Jeśli Twoja pociecha chce być księżniczką to taka fryzura może być dla niej. Wystarczy pokręcić włosy. I na koniec założyć elegancką tiarę.

FRANCUSKIE WARKOCZE

Bardzo fajna fryzura, która nie wymaga bardzo długich włosów. Po upleceniu warkocza skierowanego na bok daj bardzo delikatne ozdoby.

 

Zobacz także

None found