Fryzury na wesele

14 lip 2023

Co jakiś czas w życiu każdego z nas przewijają się uroczystości rodzinne. Jednym z nich są wesela członków rodziny lub jesteśmy proszeni jako goście weselni. Z racji tego z bardzo dużą starannością przygotowujemy się na takie spotkania. W takich sytuacjach nie tylko ubiór jest najważniejszy, ale także uczesanie, które dopełni całości w naszej pięknej imprezie.

Dlatego też chętnie przedstawię niektóre inspiracje na wesele. Rozpocznę od stylizacji fryzur na długie włosy. Piękne, długie, lśniące i zadbane włosy, to połowa sukcesu.
Ułożenie włosów proponuję oddać w ręce dobrego specjalisty. Same nie zawsze jesteśmy w stanie nad wszystkim zapanować, a do tego ręce szybko się męczą.

Będąc gościem na weselu, życzę, abyś dobrze się bawiła. Natomiast dobrana fryzura dodała pewności siebie.

Jak zgrać długie włosy z kreacją?

Jaki masz rodzaj włosów, to sama wiesz najlepiej. Fryzurę dopasuj do swoich upodobań. Nie męcz się w upięciach, których nie znosisz. Lubisz rozpuszczone, to zadziałaj tak, aby fryzura nie męczyła podczas tańca i jednocześnie dała Ci wspaniały look. Dlatego też wcześniej ustal swoje uczesanie.

Fale

Piękne romantyczne fale bardzo mile widziane. Proste i zadbane długie włosy również zawsze modne. Zadbaj tylko o to, by długie włosy nie zakrywały stylowej sukni.

Loki

Drugim sposobem dającym elegancję fryzurze są fale. Mogą to być skręty delikatnie muśnięte. Ale mocniejszy skręt też pięknie prezentuje się. Pamiętaj, tylko aby fryzurę dopasować do kształtu twarzy.

A co z upięciami?

Kok

Niezawodne są fryzury w klasyczny i nie tylko kok. Rozmieszczenie go w różnych częściach głowy umożliwia dokonania wyboru w uczesania.

Luźne koki dają wiele możliwości upięć.

Bardzo modny ostatnio jest kok banan. Święci triumfy na uroczystościach nie tylko rodzinnych. Można go również samodzielnie wykonać w domu lub o pomoc poprosić zaufaną przyjaciółkę.

Warkocze

Zawsze były inspiracją na przyjęcia weselne. Luźne warkocze lub dopinki dodające objętości świetnie sprawdzają się na weselach. Łączenia warkoczy z kokiem to ciekawa alternatywa dla dłuższych włosów.

Styl boho

Wybrana stylizacja, która wpisze się w klimat boho, jest dobrym pomysłem. Jedynie należy uwzględnić ilość dodatków, aby nie być posądzonym o kiczowatość w wyglądzie.

Kucyk z długich włosów

Gdy nie zainteresowały Cię wyżej wymienione fryzury, to spróbuj łaskawym okiem spojrzeć na uczesanie długich włosów w wysoki kucyk. Nowe spojrzenie na wielowymiarowe uczesanie da fryzurze pełnej elegancji. Tym bardziej że możesz wykorzystać wszelkie dopinki do włosów, które zwiększą objętość kucyka. Grzywka pięknie wyprofilowana nada buzi pięknego wymiaru, ponieważ będzie idealnie zgrana z profilem i ukryje to co chciałabyś zasłonić.