Fryzury na Wigilię i Święta

17 gru 2023

Wigilia jest dniem bardzo uroczystym i rodzinnym. Każdy chce wyglądać bardzo elegancko. Uczesanie świąteczne pomoże Ci celebrować każdą chwilę spędzoną z rodziną.
Tym bardziej do eleganckiego ubioru głowa aż prosi się o piękne uczesanie. Niech będzie to nawet mała czarna, a fryzura pięknie zgrana z odpowiednim dodatkiem biżuteryjnym dopełni całości.

KOŃSKI OGON

Jedna z fryzur, która zajmie niewiele czasu. Do jej wykonania potrzebujesz zestaw podstawowy. Jest nim grzebień, gumka według uznania. Możesz mieć ozdobną gumkę pasującą na świąteczny dzień. Ewentualnie taką gumkę, którą schowasz zakręcając włosami. Dobre efekty da odrobina nabłyszczacza.

WARKOCZE

Fryzurę, której ozdobą są warkocze, możesz wykonać już na włosach sięgających do ramion i dłuższych. Może to być zaplatanie z jednej lub po obu stronach. A także niewielkie delikatne pasemko upiększone dodatkiem biżuteryjnym lub wsuwką. Przy nieco krótszych włosach bardzo często pomocny jest lakier. Pomaga on utrzymać wysuwające się kosmki.

FALE I ASYMETRIA

Z długości włosów półdługich i długich nadal prym wiodą fale. Bardzo ważne są tylko prawidłowo nawilżone włosy i domknięte łuski włosów. Co przy końcowym wykończeniu uczesania włosy wyglądają zdrowo i błyszcząco. Zanim wykonasz fale, wetrzyj we włosy piankę, która pomoże zatrzymać skręt. Dla stworzenia efektu asymetrii skieruj włosy na jeden bok.
Bardzo efektowne uczesanie wykończ z jednej strony elegancką spinką.

FRYZURA Z OPASKĄ

Wspaniały dodatek do szybkiego uzyskania fryzury. Połyskujące, błyszczące z koralikami lub innymi ozdobami są eleganckim dodatkiem do włosów luźno opadających prostych, lub pofalowanych.
Jej użycie jest ozdobą samą w sobie.

WŁOSY W POŁOWIE ROZPUSZCZONE

Idealna fryzura z możliwościami uzyskania wielu wersji. Uniwersalność fryzury polega na jej prostocie. Zebrane włosy nad uszami kierujesz do tyłu i łączysz je za pomocą ozdobnej gumki lub spinki. Do wyboru masz włosy proste lub pofalowane.

KOK

Szybka fryzura gdzie związane włosy w koka umieścisz w miejscu odpowiadającym w danej chwili. Może być na czubku głowy, na dole nad karkiem. Zaczesany gładko lub artystyczny nieład możesz upiększyć ozdobnymi dodatkami.

Elegancka fryzura na święta Fryzura dla nastolatki na święta Fryzura kok na świąteczną kolacje Fryzura na gwiazdkę włosy półdługie Fryzura na świąteczną kolację fale Fryzura na święta cyrkonie włosy rozpuszczone Fryzura na święta ze spinką Fryzura z perłową opaską na święta Fryzura spinka cyrkonie Uczesanie ze spinką na święta Fryzura świąteczna dla nastolatki Fryzura świąteczna fale do ramion Kok świąteczny gwiazdki Spinka świąteczna długie włosy Warkocze świąteczne ze spinkami i gwiazdkami Fryzura świąteczna z włosów do ramion Fryzura świąteczna włosy za ucho Warkocz na boku na święta Świąteczny warkocz na długich włosach Fryzura z opaską na świętaFryzura z długim warkoczem na boku Długie włosy na święta Łatwa fryzura na święta dla nastolatki Prosta w wykonaniu fryzura na święta Ozdoby do włosów na święta Prosta stylizacja włosów na święta Świąteczna fryzura perełki kitka Świąteczna fryzura spinki gwiazdki Warkocz świąteczny blond włosy Świąteczna fryzura z brokatem Świąteczne uczesanie z opaską Świąteczna fryzura z warkoczem Świąteczna fryzura z długich włosów Świąteczne upięcie włosów Upięcie na święta z grzywką Wysokie upięcie włosów na święta Świąteczne upięcie włosów na boku Upięcia włosów na święta spinkami w perły Włosy do ramion na święta z uniesioną grzywką Świąteczna fryzura z refleksami blond na ciemnych włosach