Modne fryzury męskie

Mężczyzna zwracający uwagę na modę i trendy chcą też mieć modną fryzurę. Fryzury męskie nie są tak częstym tematem jak fryzury damskie gdyż jest mniej kombinacji. Lecz styliści, fryzjerzy tez zajmują się wymyślaniem nowych, ciekawych fryzur męskich. Tak można zauważyć, że modne są stylowe irokezy, które opatentował Vidal Sassoon- angielski słynny fryzjer. Świetnie wykonany może być tylko przez profesjonalnego fryzjera.

Modny jest irokez średniej długości, włosy nie dłuższe niż 7 cm., dzięki czemu będzie wyglądać łagodnie. Można dodać do niego szczyptę ekstrawagancji np. po przez zastosowanie akcentów kolorystycznych. Ta fryzura doskonale pasuje dla odważnych mężczyzn, uwielbiających eksperymenty. Dla mężczyzn lubiących dłuższe włosy modny jest lekki nie ład na głowie. Wystarczy wziąć odrobinę pianki do stylizacji, wgnieść we włosy i lekko potargać.

Dla panów o krótkich włosach proponuje się różne ciekawe i pojedyncze wzorki z boku głowy, wycięte maszynką do włosów. Sposób ułożenia fryzury zależy od pomysłowości i stylu bycia. Mężczyzna powinien wybrać taką fryzurę, aby czuł się w niej dobrze i odzwierciedlała jego osobowość.

Zobacz także

None found