Modne fryzury

14 lip 2023

Jeśli coś Cię zmęczyło i nie do końca wiesz, o co chodzi po prostu, zmień fryzurę. Zobaczysz, jak wiele można uczynić tak niewielką zmianą.

Spójrzmy, co jest modne w tym 2023 roku. Na jakie cięcia proponuje się zwrócić uwagę.

Krótkie fryzury w 2023 zdecydowanie będą w centrum zainteresowania. Od wyjątkowo krótkich i stylizowanych męskich poprzez krótkiego i nieco dłuższego boba. Stopień przycięcia uzależnisz od rodzaju włosów i owalu twarzy.

Pixie cut

Przy takim cięciu nie ma problemu ze stylizacją. Zawsze dopasujesz do swojej aparycji.

Short bob

Krótki bob jest wersją, którą możesz dobrać do twarzy. Przy doskonałym obcięciu nie będziesz mieć problemu ze stylizacją.

Włosy półdługie

Za włosy półdługie uznaje się włosy sięgające do ramion, a także do obojczyków. Taka długość pozwala układać fryzury z grzywką jak i bez niej. Włosy mogą być rozpuszczone, pofalowane, proste itd. Stylizacje według uznania. A szczególnie dobrane do twarzy. Kolor dobierz do trendów, ale też zgodne z wymogiem twarzy i makijażu, które tworzą całość.

Long bob

Długość włosów, na którą decyduje się wiele osób. Jeśli sytuacja wymaga związania włosów, to wiążesz je bez problemu. Ale przeważnie noszone są luźno.
Long bob charakteryzuje się takim strzyżeniem, że włosy z tyłu są krótsze a z przodu dłuższe i łączy je ukośna linia.

Włosy długie sezon 2023

Fryzura ma mieć nadaną lekkość poprzez warstwowe cięcie. Włosy mogą być proste lub pofalowane. Cieniowanie włosów sprawdzi się przy długich i półdługich kosmkach. Ma być dopasowana do twarzy.

Grzywka na sezon 2023

Grzywka ma pełnić praktyczną funkcję. Może być dla jednych krótka dla innych dłuższa lub wkomponowana tak, że jej praktycznie nie zauważysz. Ma wydobyć piękno twarzy lub po prostu ukryć to co nie chcesz, aby było widoczne.

Baby bang

W tym sezonie może też być grzywka bardzo krótka, która nie zakrywa nawet połowy czoła. Grzywka dobrze komponuje się z włosami każdej długości. Ale pamiętaj o kształcie swojej twarzy.
Grzywka ma dodać uroku. Nie powinno się szkodzić rysom twarzy.

Curtain bangs

Dłuższa grzywka, która sięga do brody lub nieco poniżej jest bardzo praktyczną. Przy stylizacji fryzur często pomaga w dobrym uczesaniu.

Francuska grzywka

Grzywka wystylizowana na ten styl wyróżnia się lekkością i delikatnością. Samo ułożenie nie powinno sprawiać kłopotów.

Jakie fryzury tworzymy w 2023?

Zapewne znasz wiele fryzur. Mogą one jednak zmienić nasz wygląd w kilka minut. Stylizować je możesz na każdą okazję i każdym znanym sposobem.

Kok

Bardzo praktyczne uczesanie. Swoje miejsce znajdzie na każdej wysokości głowy. Przy włosach cieńszych możesz wykorzystać wypełnienie dopasowane do koloru kosmków.

Kucyk

Praktyczna fryzura, która jest z nami w każdej odsłonie. Włosy proste, pofalowane lub o większym skręcie nadadzą inny wymiar uczesaniu.

Warkocze sezon 2023

Twoje wypielęgnowane włosy nadadzą uczesaniu w warkocz innego wymiaru. Wykorzystaj wszystkie możliwe style czesania. Ozdabiaj je modnymi dodatkami.

Styl boho

Ten swobodny styl gdzie łączysz warkocze z luźno rozpuszczonymi włosami, ma swoje zwolenniczki i słusznie. Piękne włosy powinno pokazać się w całej okazałości. A do tego jeszcze ozdobione to gwarancja sukcesu spora.

Ozdoby we włosy 2023 roku

Tak będą bardzo modne. Zarówno delikatne jak i te większe możesz dobrać na każdą okazję. Spinki, wsuwki, wianki, apaszki masz do dyspozycji szeroki zasięg do wyboru.