Modne krótkie fryzury

14 lip 2023

Kolejny sezon przed nami i przed nami sporo chęci na zmiany we włosach. Poszukiwania za nowinkami są dobrą motywacją i inwestycją. Pozostaje udać się do salonu, a tam fryzjer wyczaruje piękne uczesanie. Ale zanim to nastąpi, proponuję przyjrzeć się aktualnym trendom tego roku. Część fryzur pozostaje z nami na dłużej z niewielkimi modyfikacjami.

Modne fryzury krótkie z grzywką

Grzywka na start.

Baby bangs.
Jest bardzo modną, krótką grzywką, której cięcie kończy się w połowie czoła. Jeśli jesteś jej zwolenniczką, śmiało możesz podjąć to wyzwanie.
Jest jednak jedno, ale osoby o kształcie trójkątnej twarzy muszą ostrożnie podejść do takiego cięcia grzywki.

Paryska grzywka
Ta wykwintna grzywka i pełna wdzięku wciąż modna. Daje powiew świeżości i naturalności każdej fryzurze. Jest nieco dłuższą grzywką rozchodzącą się na boki.
Zastosowanie elastycznego lakieru nie skleja jej i pozostaje na dłużej.

Curtain bangs

Wykonanie takiej grzywki daje możliwość dla wielu stylizacji. Grzywka jest dłuższa od grzywki standardowej. Dodaje jej objętości.
Możesz ją stylizować zgodnie z pomysłem na siebie z zadziornością lub charakterem.

A jakie są nowinki we fryzurach?

Vintage pixie cut

Wbrew pozorom jest bardzo elegancka fryzura, która dodaje pewności siebie. Dobry fryzjer dopasuje ją do rysów twarzy. Nowe uczesanie zostanie na dłużej.
Możesz ją wykonać w wersji krótszych kosmków lub w dłuższej wykorzystując do tego jedną z grzywek. Zaczeszesz ją tak, aby zgrać z całością.
Bez względu czy masz włosy proste, czy też kręcone włosy obcięte na pixie cut pozostaną dobrym pomysłem i nie powinnaś żałować.

Bob

Ta fryzura dobrze wpisała się na listę modnych fryzur. Jej krótkie cięcie z tyłu i dłuższe pasma z przodu to znak rozpoznawczy takiego uczesania.
Tym uczesaniem proponuję zapoznać się paniom o okrągłej buzi, ponieważ optycznie wyszczupli rysy.

Blunt bob
Nowa opcja boba, która świetnie wpisuje się w arkana modowe. Jest nieco dłuższą opcją boba. Tył pozostawiamy nieco dłuższy. Zamierzonym działaniem jest cięcie na prosto i jakby lekko postrzępiony dół. Do uczesania możesz dodać grzywkę na prosto. Ale pamiętaj o zasadzie doboru fryzury do rysów twarzy.

Shaggy hair
Cieniowane krótkie szczególnie polecane dla cienkich włosów dodadzą fryzurze objętości.

Powracają modne fryzury z lat 80. Zanim ją wykonasz dobrze, abyś wiedziała, że fryzura wymaga częstej stylizacji. Warta jednak spojrzenia na nią łaskawym okiem.

Mullet hair
To właśnie o niej mowa. Kojarzona jest z uczesaniem czeskiego piłkarza. Jest trendy tego roku. Tył półdługi mocno cieniowany, boki i grzywka krótka. Będziesz wyróżniać się wśród przechodniów na ulicy.

Jakie modne koloryzacje tego roku?

Chcesz nadążyć z trendami mody, spójrz łaskawym okiem na odcienie rudości. Szeroka paleta barw daje duży wybór. Świetnie wyglądają w każdej długości włosów.
Drugim równorzędnym kolorem jest bronde. Dla niewtajemniczonych jest to kolor dający odcień pomiędzy brązem a blondem.

To tyle wśród nowinek w zakresie nowinek tego roku. Pozostaje tylko wybrać coś dla siebie i cieszyć się razem z uczesaniem z pięknych pór roku.