Modne paznokcie na jesień

12 kwi 2023

Jesień to piękna kolorowa pora roku. Z jej uroku bardzo wiele czerpią styliści każdej specjalności. To zwykle już wstępnie na pokazach mody wielu z nich inspiruje się nowinkami.
Jesienią możesz łamać zasady malowania.

Jakie kolory będą modne jesienią?

Odcieniem, który przeciera szlaki, jest kolor niebieski, a szczególnie kremowy niebieski. Osoby uwielbiające kolor czerwony na paznokciach będą zadowolone. Ciemna czerwień oczywiście będzie
z nami.

Odcień fuksji i butelkowa zieleń pozwoli stylizować paznokcie na różne sposoby.

Brązowe jesienne manicure

Brąz to kolor ziemi i styliści bardzo chętnie wprowadzą go do manicure paznokci. Wszystkie odcienie brązu będą bardzo modne. Taka właśnie jest jesień. Niby nazwiesz brąz widzę, ale wszystko
w przyrodzie ma swój kolor. Kolor gorzkiej czekolady, mlecznej czekolady czy kawy z mlekiem masz do wyboru i każda wersja będzie modna.

Paznokcie jesienne z french manicure

Jesienne paznokcie w tej metodzie mają mieć nieco inne spojrzenie na stylizację. Nadajemy paznokciom kształt serca lub trójkąta. Nie boimy się łączyć różu, żółtego
z końcówką fioletową lub granatem. Motywację czerpiemy z jesiennych kwiatów. Ich urok bardzo zachwyca, przyjrzyj się jesiennym różom, astrom itp.
Zobacz ich wielobarwność.

Jesienne manicure z geometrią

Styliści proponują nadać nowy kształt płytce. Do wyboru dają paznokcie kwadratowe, szpiczaste, trójkątne, a nawet przypominające płytkę o kilku kantach. Nie ma być nudy na paznokciach.
Zmieniona ma być sama w sobie.

Jesienne czarne manicure

Bez względu czy dasz kolor, czerni w błysku, czy macie ma on sygnalizować mrok. Czerń śmiało będzie można łączyć z czerwienią oraz pudrowym różem.
Dodatkowym ozdobnym elementem mają być połyskujące cyrkonie oraz wzorki.

Oczywiście nie zapomnisz o zastosowaniu pyłku magnetycznego. Wybór stylizacji jest ogromny.

Wzorki na jesiennych paznokciach

Oczywiście powinny być oryginalne i bardzo pomysłowe. Proponuje się malować cienkim pędzelkiem lub przykleić do płytki.
Nie zabraknie listków, kwiatków motywów zwierzęcych. Gotowe naklejki i folie pomogą w inspiracji.

Matowe jesienne kolory

Oczywiście matowe kolorowe paznokcie idealnie zestawiają się z cieplejszymi jesiennymi ubraniami. Bez względu czy wykonasz hybrydą, żelem, zwykłym lakierem matowe paznokcie będą ciekawą inspiracją do stylizacji.

Efekt hologramu na jesiennych paznokciach

Nie powinno zabraknąć takiego efektu. Poza pięknym połyskiem uzyskujesz blask różnych kolorów. Szybkie malowanie takim sposobem to na przykład zastosowanie trwałego lakieru do paznokci. Może być w naturalnym kolorze i posypany drobinkami holograficznymi.

Brokatowe jesienne kolory

Wykorzystasz je według uznania. Malowanie z drobinkami lub kawałkami brokatu z różnymi odcieniami ozdobić można jedną płytkę lub wszystkie. Ilość brokatu jest uzależniona od pomysłu własnego lub zdasz się na stylistę.

Czy kolor khaki to kolor jesiennych paznokci?

Ze stylizacją z kolorem khaki będziesz modnie wyglądać. Kolor pięknie zgrywa się nie tylko z brązem, bordo, granatem, czernią, ale świetnie połączysz z pudrowym różem, beżem, a nawet pomarańczowym. Stylizuj według uznania.

Po prostu bawmy się kolorami jesieni i przenośmy je na stylizację paznokci z odcieniami tej pory roku.