Paznokcie french z brokatem

24 kwi 2023

Pomysłowość nie ma granic. Ona także zawitała w arkany modnego manicure. Brokat jest super materiałem do zastosowania przy stylizacji. Dostępność na rynku jest spora w zarówno suchej jak
i płynnej teksturze.

Manicure z brokatem elegancko i zmysłowo wygląda na końcówkach paznokci. Dzięki świetnym technikom zdobienia każda stylizacja jest inna. Przyjrzyjmy się bliżej wersji łączenia frenczu z brokatem. Wybór kolorów należy do Ciebie. Bez względu na to, który kolor wybierzesz ciemny czy jasny lakier z brokatem, zawsze będzie pasować. Nawet gdy masz ochotę wprowadzić odrobinę czerni.

Paznokcie beżowe z brokatem to aktualny trend wśród stylistów i celebrytów.

Jaki kształt nadać płytce paznokci?

Manicure może być wykonane na płytce krótkiej w kształcie kwadratu lub owalu. Jednak i długie mogą przyjąć kształt migdałka czy trumienki. Brokatem ozdabiasz na przykład końcówki płytek. Poza tym pojedyncze paznokcie ozdobione dla kontrastu dają piękną stylizację.

French z brokatem i beżowymi paznokciami

Jest to obecnie modna stylizacja. Połączenie z brokatem przy beżowych paznokciach daje super zgrany duet kolorystyczny. Zdobienie ze wzorkami to kolejna możliwość wykorzystania brokatu na pojedynczych płytkach.

Podwójny francuski manicure

Jest to delikatna i modna stylizacja. Dobrym pomysłem jest wykonanie frenczu z brokatem i czernią podwójnym, cienkim francuskim manicure. Dobrze gdy bazę będą stanowiły wówczas paznokcie w odcieniu neutralnym. Do zdobień paznokci z frenczem możesz użyć wiele odcieni brokatu. Najbardziej popularne to brokat srebrny czy złoty.

Natomiast baza lakieru daje wiele opcji wykonania stylizacji. Można użyć wiele kolorów dla frenczu z brokatem gdy bazę dasz neutralną, a każdą końcówkę wykonasz w innym zabarwieniu i muśniesz brokatem.

Brokatowy frencz Delikatne paznokcie frencz beżowe Delikatne paznokcie frencz z brokatem Długie paznokcie czarny frencz z brokatem Długie paznokcie fioletowy frencz Długie paznokcie, klasyczny frencz z brokatem Eleganckie paznokcie frencz Eleganckie paznokcie frencz brokat Eleganckie paznokcie frencz z brokatem Modne kwadratowe paznokcie, brokatowy frencz Paznokcie frencz z ciemnym brokatem Różowe paznokcie frencz z brokatem Kwadratowe paznokcie frencz Kwadratowe paznokcie frencz z brokatem Paznokcie biały frencz z paskiem brokatowym Paznokcie ze srebrnym brokatem i złotym paskiem Paznokcie czarny frencz z brokatem na dole Czarno biały frencz z brokatem Kwadratowe paznokcie frencz z brokatem Niebieski frencz na paznokciach z brokatem Paznokcie frencz ombre z brokatem Paznokcie frencz srebrny brokat Cieliste paznokcie frencz z brokatem Paznokcie frencz ze złotem Paznokcie migdałki frencz z brokatem Ślubne paznokcie biały frencz z brokatem Ślubne paznokcie z brokatem Zielone paznokcie, brokatowy frencz Paznokcie frencz złoty brokat Różowe paznokcie frencz z czarnym brokatem