Paznokcie granatowe

22 lis 2022

Bardzo modna stylizacja pasująca na każdą okazję. Granatowy jest bardzo pięknym kolorem. Łącząc go z innymi odcieniami, uczynisz go bardzo eleganckim.
Manicure w kolorze granatu sam w sobie jest perełką. Możesz go zastosować z połyskiem lub w wersji matowej. Jeśli masz marzenie łączyć go z dodatkami, jak najbardziej zrób takie.

Stylizować paznokcie z granatowym odcieniem można bez względu na porę roku. Pięknie prezentuje się, gdy wybierasz się na imprezę i perfekcyjnie wykonany manicure będzie zgrany z suknią wieczorową.

Paznokcie granatowe z cyrkoniami

Ten niezawodny duet z cyrkoniami jest jak małe arcydzieło. Natomiast granat daje wiele możliwości z jego udziałem.

Paznokcie granatowe ze wzorkami

Modne kwiatki, panterki, marmurki czy niewielkie kropeczki w tym sezonie łączymy z granatem. Nie zapomnij też o geometrycznych wzorach.

Ombre na granatowych paznokciach

Super jest, gdy granat możesz łączyć z różnymi odcieniami niebieskiego, białego. Znakomitym dodatkiem jest wkomponowanie pastelowego różu. Dla urozmaicenia manicure możesz na jednym z paznokci wyczarować mały detal przyciągający wzrok.

Brokat i granatowy manicure matowy

Nadchodzi zima a razem z nią święta i bale. Tutaj bardzo szybko możesz wpisać się w modną stylizację z brokatem. Nie będzie to cała płytka z brokatem, ale pięknie wystylizowane kształty z tym kolorem.

Granatowe paznokcie ze srebrem

Zwolenniczek srebra jest sporo. A zatem i dla nich propozycja. Spróbuj połączyć odcień granatu ze srebrnym brokatem. I tutaj efekt miło zaskoczy.
A pora zimowa tuż tuż…

Księżycowy manicure tzw. moon manicure

Podstawą takiego manicure jest zgranie dwóch kolorów w proporcji 2/3 i u nasady płytki paznokcia maluje się półksiężyc w innym odcieniu.
W tym przypadku może to być łączenie granatu z białym lub delikatnym różem. Proponuję też i inny odcień zestawić z granatem.

Jak wykonać księżycowy manicure?

Najpierw pomaluj paznokcie odcieniem granatu. U nasady narysuj półksiężyc i wypełnij go. Po wyschnięciu zastosuj odpowiedni nabłyszczacz.

Możesz śmiało stawiać na paznokcie granatowe. Obecnie jest to najmodniejsza stylizacja. Łączyć ją możesz z kolorami złota, srebra, bieli czy różu. Nie zrobisz gafy, gdy z tak pomalowanymi paznokciami pójdziesz do pracy czy na planowaną imprezę. One mają cieszyć Twoje oczy.