Paznokcie granatowe i chabrowe

Bardzo modna stylizacja pasująca na każdą okazję. Granatowy jest bardzo pięknym kolorem. Łącząc go z innymi odcieniami, uczynisz go bardzo eleganckim.
Manicure w kolorze granatu sam w sobie jest perełką. Możesz go zastosować z połyskiem lub w wersji matowej. Jeśli masz marzenie łączyć go z dodatkami, jak najbardziej zrób takie.

Stylizować paznokcie z granatowym odcieniem można bez względu na porę roku. Pięknie prezentuje się, gdy wybierasz się na imprezę i perfekcyjnie wykonany manicure będzie zgrany z suknią wieczorową.

Paznokcie granatowe z cyrkoniami

Ten niezawodny duet z cyrkoniami jest jak małe arcydzieło. Natomiast granat daje wiele możliwości z jego udziałem.

Paznokcie granatowe ze wzorkami

Modne kwiatki, panterki, marmurki czy niewielkie kropeczki w tym sezonie łączymy z granatem. Nie zapomnij też o geometrycznych wzorach.

Ombre na granatowych paznokciach

Super jest, gdy granat możesz łączyć z różnymi odcieniami niebieskiego, białego. Znakomitym dodatkiem jest wkomponowanie pastelowego różu. Dla urozmaicenia manicure możesz na jednym z paznokci wyczarować mały detal przyciągający wzrok.

Brokat i granatowy manicure matowy

Nadchodzi zima a razem z nią święta i bale. Tutaj bardzo szybko możesz wpisać się w modną stylizację z brokatem. Nie będzie to cała płytka z brokatem, ale pięknie wystylizowane kształty z tym kolorem.

Granatowe paznokcie ze srebrem

Zwolenniczek srebra jest sporo. A zatem i dla nich propozycja. Spróbuj połączyć odcień granatu ze srebrnym brokatem. I tutaj efekt miło zaskoczy.
A pora zimowa tuż tuż…

Księżycowy manicure tzw. moon manicure

Podstawą takiego manicure jest zgranie dwóch kolorów w proporcji 2/3 i u nasady płytki paznokcia maluje się półksiężyc w innym odcieniu.
W tym przypadku może to być łączenie granatu z białym lub delikatnym różem. Proponuję też i inny odcień zestawić z granatem.

Jak wykonać księżycowy manicure?

Najpierw pomaluj paznokcie odcieniem granatu. U nasady narysuj półksiężyc i wypełnij go. Po wyschnięciu zastosuj odpowiedni nabłyszczacz.

Możesz śmiało stawiać na paznokcie granatowe. Obecnie jest to najmodniejsza stylizacja. Łączyć ją możesz z kolorami złota, srebra, bieli czy różu. Nie zrobisz gafy, gdy z tak pomalowanymi paznokciami pójdziesz do pracy czy na planowaną imprezę. One mają cieszyć Twoje oczy.

CHABROWE PAZNOKCIE

Wśród nas są osoby uwielbiające niebieski kolor. Kolor chabrowy jest przykładem, jak pięknie wygląda manicure w tym wykonaniu. Jego głęboki i nasycony odcień niebieskiego pasuje do każdego typu urody.

Z tym odcieniem pięknie łączy się nie tylko srebro i czerń. Na zasadzie kontrastu utworzysz super stylizacje
z kolorem białym, szarym, złotym czy żółtym, pudrowym różem, beżem, granatem, a nawet czerwienią.

Chabrowy łączony z brokatem to dopiero cudeńka.

Chabrowe paznokcie ombre

Przenikanie się dwóch odcieni na przykład chabru i czerni spełni najśmielsze oczekiwania. Beżowy, biel czy różowy to świetny duet do wykonania.

Matowe paznokcie chabrowe

Oprócz połysku chabrowe paznokcie elegancko wyglądają w macie. Możesz łączyć dwa rodzaje techniki, gdzie błysk proponuje się wykończyć matem.

Cyrkonie na chabrowych paznokciach

Elegancji i szyku dadzą dodatki cyrkonii. Umieszczona na pojedynczych paznokciach uczyni stylizację jeszcze piękniejszą.

Motywy roślinne przy chabrowych paznokcie sprawdzą się w białym kolorze.

Chabrowe paznokcie z neonem

Spośród kolorów neonowych proponuję postawić na pomarańcz, zieleń i róż. Idealny duet z pewnością zachwyci.

Błękitne paznokcie Chabrowe paznokcie z brokatem Chabrowe paznokcie we wzorki Długie granatowe paznokcie srebrny brokat Granatowe lustrzane paznokcie Granatowe paznokcie z brokatowymi ozdobami Granatowe paznokcie z cyrkoniami Granatowe długie paznokcie z cyrkoniami Granatowe paznokcie french Granatowe paznokcie gwiazdki wzorki Krótkie granatowe paznokcie Granatowe paznokcie migdałki Granatowe paznokcie ombre Granatowe paznokcie ombre z brokatem Granatowe paznokcie srebrny brokat Granatowe paznokcie wzorki Granatowe paznokcie wzorki serca Granatowe paznokcie z różem Granatowy french brokat Krótkie granatowe paznokcie Księżycowe granatowe paznokcie Księżycowy manicure Kwadratowe granatowe paznokcie Paznokcie granatowe cyrkonie Granatowe paznokcie z różem we wzorki Paznokcie granatowe z bielą