Paznokcie z cyrkoniami

06 paź 2022

Zadbane paznokcie są wizytówką każdego człowieka. Dlatego też mając do dyspozycji ogromne ilości kosmetyków, chętnie po nie sięgamy. Już nie tylko same lakiery nam wystarczają, ale sięgamy po różne ozdoby. Choćby tylko po to, aby cieszyć oko.

Takimi elementami dodatkowymi są kryształki. Należą do nich między innymi cyrkonie. Ich dodatek do paznokci jest bardzo modny. Stylizacje z cyrkoniami wykonane na wiele sposobów cieszą każdego dnia. Mogą też być wykonane na bogato w bardziej świątecznej odsłonie.

Jak dokleić takie kamyki do już zrobionego manicure?

Potrzebny będzie klej i lakier do paznokci. Bez względu, jaki masz manicure wykonany, jest możliwość wtopienia cyrkonii. Masz 2 opcje na umieszczenie kamyków na paznokciach.
Jedną jest umieszczenie ich na lakierze i utrwaleniu pod specjalną lampą. Druga to przyklejenie klejem na lakierze.

KLASYCZNY MANICURE Z CYRKONIAMI

Sposób wykonania:
– przygotuj płytkę paznokcia do stylizacji: usuń skórki i inne niedoskonałości
– pomaluj paznokcie bazą i wysusz
– teraz nanieś lakier i umieść cyrkonie.
– po wyschnięciu zastosuj lakier bezbarwny lub utwardzacz.

HYBRYDOWE PAZNOKCIE Z CYRKONIAMI

Co daje Ci wykonanie ozdób tą metodą? Wykonana stylizacja pozostanie na dłużej. Dobrze jeśli zrobi to wprawna kosmetyczka. Ma do tego przygotowane całe zaplecze.
Do których należy specjalna lampa UV czy też odpowiednie lakiery, bazy i top.

SPOSÓB WYKONANIA paznokci z cyrkoniami
– przygotuj paznokcie do pracy i dodatkowo użyj cleanera.
– pomaluj paznokcie bazą i umieść je pod lampą
-nałóż kolor i znowu pod lampę
– teraz kolej na top i cyrkonie
– utwardź pod lampą
– przetrzyj ponownie topem.

Przy jakich rodzajach manicure zastosujesz te piękne kamyki? Przy każdej z możliwych dostępnych na rynku. Dobrze zgrane z kolorem ozdobią nie tylko przy klasycznym, ale przy frenchu czy też kolorowych paznokciach.

A teraz jeszcze bardziej oryginalnie. Zastosuj cyrkonie Swarovskiego. Ich zaletą jest takie ozdobienie płytki paznokcia, aż daje to efekt zachwytu. Kolorowe szkiełka dają wiele możliwości pracy z nimi.

Beżowe paznokcie z cyrkoniami Beżowo złote paznokcie z cyrkoniami Białe paznokcie z cyrkoniami Bordowe paznokcie z cyrkoniami Cieliste paznokcie cyrkonie Czarne beżowe paznokcie z cyrkoniami Czarne paznokcie z cyrkoniami Czerwone paznokcie cyrkonie Długie paznokcie z cyrkoniami Długie paznokcie ślubne z cyrkoniami Eleganckie paznokcie z cyrkoniami Granatowe paznokcie z cyrkoniami Matowe paznokcie z cyrkoniami Niebieski french paznokcie Pastelowe paznokcie z cyrkoniami Pastelowe paznokcie z cyrkoniami Paznokcie matowe z cyrkoniami Paznokcie na lato ozdoby cyrkonie Paznokcie na wesele cyrkonie Paznokcie różowe cyrkonie Paznokcie z cyrkoniami na lato Różowe paznokcie cyrkonie Ślubne paznokcie cyrkonie Turkusowe paznokcie z cyrkoniami