Paznokcie zimowe

15 maj 2023

Zimowa aura za oknem aż prosi o otulenie paznokci piękną stylizacją. Liście opadły z drzew. Za oknem dłuższe i chłodniejsze noce. My na rozweselenie natury upiększamy paznokcie.
Zimowe paznokcie proszą o kolory granatu, bieli, szarości, czerwieni, różu, błękitu czy wiele innych chłodnych odcieni, ale także pięknych do stylizacji.

Zdobienia na paznokciach uzupełniają każdą stylizację. Nie powinno zabraknąć srebra, złota i metalicznych zdobień. Zwróć uwagę na dodatki, które upiększają. Należą do nich brokaty, folia transferowa czy pyłki. Zima to także elementy szronu czy lustra. Marmurek będzie imitował zamrożoną wodę.

Długość paznokci zimowych pozostaje do wyboru. Mogą być długie i krótkie. Mile widziany kształt to kwadrat i migdałki.

Oczywiście nie zabraknie bieli. Białe paznokcie tworzą aurę otulenia dla zimowych paznokci. Styliści proponują wersję zarówno minimalistyczną jak i bardzo wzbogaconą tematycznie.
Połyskujące płatki śniegu w słońcu na paznokciach zastąpić można brokatem. Ich wielkość dopasujesz do własnej stylizacji.

Zimowe paznokcie ze wzorami

Oczywiście nie powinno zabraknąć elementów zimowych. Zawsze modne śnieżynki pod każdą postacią upiększą płytkę paznokci. Wśród wzorków z pewnością nie powinno zabraknąć gwiazdek, reniferów, bałwanków, misi, oszronionych listków itd. Szczególnie elegancko prezentują się delikatne paznokcie wykonane metodą ombre z elementami zimowych wzorków.

Gradient na zimowych paznokciach

Bardzo modna stylizacja gdzie śmiało, można wykorzystać szarości, szmaragdy oraz biele. Połyskujące iskierki czy cyrkonie uzupełnią manicure.

Wszelkie sweterkowe zdobienia to nieodłączny element zimowych paznokci. Beż, biel czy niebieski to kolory w sam raz na manicure. Jeśli bardziej skłaniasz się ku matowym paznokciom, nic nie stoi na przeszkodzie, by wprowadzić taki top coat.

French na zimowych paznokciach

Z racji, że french jest modną stylizacją, warto pokusić się o takie zdobienie zimowych paznokci. Oczywiście nie powinno zabraknąć koloru białego. Jednak uzupełnienie go z innymi kolorami zimy pięknie daje się wystylizować. Nie zapominamy o brokacie.

Czarne zimowe paznokcie

Modny kolor wzbogacony o brokat lub rozbielony stworzy idealną stylizację na zimową płytkę paznokci. Tym kolorem spełnisz własne życzenie
w stylizacji. Mocny połysk czy mat obie wersje są piękne. Elementy dekoracyjne stworzysz na zasadzie kontrastu lub delikatnego łączenia.

Różowe zimowe paznokcie

Oczywiście mowa tu o zastosowaniu chłodnego różu. Łączony razem z elementami zimowymi upiększy płytkę.

Warto, też spojrzeć na kolory zimy gdy świeci słońce i kolor nieba, jest taki piękny. Odcień niebieski przeniesiony na paznokcie uczyni je bardzo atrakcyjnymi. Drobne dodatki z brokatem lub odrobina szarego odcieniu pozwoli uzyskać kolejne arcydzieło.

Zimowe paznokcie to także kolor granatu. Wieczorne niebo z elementami gwiazd lub brokatu takiej stylizacji nie powinno zabraknąć. Śnieżynki na błyszczących lub matowych paznokciach są nieodłącznym elementem zimowych paznokci.

Zimowe paznokcie to także okres świąt rodzinnych. Dlatego też nie zapomnimy o kolorze czerwonym, zielonym, złotym oraz srebrnym. Wszelkie zdobienia wykończone połyskiem lub matem będą modne.