Paznokcie

Zadbane dłonie i paznokcie są wizytówką tej części ciała. Dlatego też chętnie sięgamy po nowinki. Zobaczmy, czym tym razem inspirują się manicurzyści. Natura czy też elementy przyrody nieożywionej mają głos. Jakie koloryzacje paznokci pozostaną z nami na dłużej i co jest modne?

Oczywiście będziesz zadowolona. Wybierzesz ten, który nie tylko będzie na topie, ale także spodoba się. Mamy w życiu wiele zainteresowań dlatego też i manicure odnosi się do klasyki i maluje się już jak niepowtarzalne arcydzieła sztuki.

Możesz inspirować się wszystkim, co łączy się z codziennością.

Jakie kolory na ciepłe dni?

Proponuje się nam postawić na pastele łączące z bielą. Opcje kolorystyczne w pastelach od wyboru do koloru. Czy idziesz do pracy, a także na ważne spotkanie pastele będą zawsze na topie.

Czy brokat dalej modny?

Oczywiście. W tej opcji proponuje się użyć go punktowo lub na końcówce płytki albo według uznania. To błyszczące malowidło jest samo w sobie ozdobą.

A co z czerwienią na paznokciach?

Czerwień pozostaje z nami też na ten rok. Jest to manicure bardzo kobiece, dlatego też manicurzyści nie odbierają radości zwolenniczkom tego koloru. Połączeń z tym kolorem może dać wiele rozwiązań.

Lustrzane paznokcie.

Efekt gdzie pomalowane paznokcie dają efekt lustra, są wspaniałe dla zwolenniczek takiego typu błyskotek. Jeśli zastosujesz kolor różowego złota, srebrny czy też czarny połysk masz murowany modny maniciur. Doda elegancji i szyku na każdej ważnej uroczystości.

A co z biżuterią na paznokciach?

Stylizacja paznokci w opcji 3D wkroczyła śmiało do gabinetów. Bez względu czy zachowasz odcienie neonowe, czy nierzucające się w oczy pastele dodatki typu cekiny i cyrkonie mile widziane.

Baw się na wszystkie znane sposoby. Postawić możesz na french manicure. Każda końcówka paznokcia może być w innym kolorze. Przełamujemy schematy, szablony.
Przejdźmy do innej wersji.

American manicure. Tę stylizację wykonuje się w odwrotnej kolejności niż poprzednie. Malowanie rozpoczynasz od szczytów paznokci na biało lub dajesz kolor mleczny. Następnie paznokieć powlekasz lakierem podobnym do paznokcia.

A co powiesz na róż na płytce paznokcia?

Tam, gdzie lato i ciepłe dni to niezawodna stylizacja paznokci. Każda z nas kiedyś uwielbiała ten naturalny kolor. Jest bardzo kobiecy. Dlatego styliści chętnie powracają do malowania płytki paznokci bez względu na jej długość. Ograniczać może tylko wyobraźnia.

Użycie wielu kolorów będzie znakomitym pomysłem. Po inspiracje sięgnij po kolory z natury: kwiatów, zwierząt, drzew itp.

A co jeśli wolisz nie rzucać się w oczy? Twój wybór. Proponuję wprowadzić odcień nude. Bardzo praktyczny odcień lubi zgrywać się ze wszystkim. Same odrosty są niewiele widoczne.

Ombre. Tutaj wykonanie stylizacji przekaż manicurzystce. Idealnie wykona przejście między odcieniami. Możesz zastosować kontrasty barw lub delikatnie łączyć z podobnymi do siebie.

Jakie materiały będziemy używać przy manicure?

Do dyspozycji masz 2 opcje. Nadal masz do wyboru hybrydę lub żel. Czym się różnią?

Manicur żelowy.

Manicur żelowy sprawdza się przy paznokciach słabych i łamliwych. Pozostanie z nami nawet dłużej niż miesiąc. Istnieje opcja ukształtowania paznokcia. Aplikacja jest dłuższa niż przy hybrydzie.

Minicure hybrydowy

Szybkie wykonanie. Ładnie wygląda naturalna stylizacja. Jednak jej odporność jest mniejsza, co skutkuje szybkim uszkodzeniem. Tańszy od żelowego. Dla porównania jest skuteczniejszy niż zwykły lakier.

Podsumowując, bawmy się kolorami tego roku. Wybór należy do Ciebie. Pastele, kontrastowe odcienie czy styl malowania dostosuj do sytuacji, dla której małe dzieła sztuki będą w środku zainteresowania.