Porost włosów

04 paź 2022

Piękne włosy krok pierwszy. Postanawiasz poprawić kondycję?
Jeśli tak proponuję od zaopatrzenia się w dobrą szczotkę do masażu głowy.

Masaż i szczotkowanie liczone do 100 w znacznym stopniu przyczynia się do ukrwienia głowy.
Z jakiegoś powodu tlen nie transportuje składników odżywczych tam gdzie należy.

Sami musimy sobie pomóc. Dobrze, aby takimi włosami zajął się specjalista, aby móc dla siebie wybierać między modnymi fryzurami. Tutaj znajdziesz tylko skrótowe wiadomości o preparatach na porost włosów.

Tych preparatów jest sporo na rynku. Mogą to być maski, płyny w ampułkach, szampony regenerujące itp. Moją propozycją jest cała seria.

SZAMPON Z KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI Z OWOCÓW JABŁONI I BIOTYNY

Jest to preparat o naturalnym składzie mających dużą moc sprawczą czego efektem jest pobudzenie nowych cebulek do rośnięcia. Szampon zaleca się też osobom, którym włosy uległy znacznemu przerzedzeniu.

Ekstrakty z mięty, cykorii czy też lukrecji mają pomóc w prawidłowym odświeżeniu skóry głowy. Natomiast wit. A i ekstrakt z miodu mogą uzupełnić niedobory cebulkom włosów.

Przez dobór wszystkich składników włosy dostają ochronę przed czynnikami zewnetrznymi. Zostanie zahamowany proces ich wypadania.

Jak taki szampon używać?

Należy zwilżyć głowę. Wmasować szampon do wytworzenia piany i czynność powtórzyć 2 razy. Innym produktem na porost włosów jest maska.

MASKA Z KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI Z JABŁONI DOMOWEJ

W jej składzie odnajdziesz produkty z naturalnych składników. Takie, które pobudzą cebulki do wzrostu
i porządnie odżywią. Naturalne składniki to ekstrakt z dzikiej róży, orzechów brazylijskich, rumianku, cykorii lukrecji i wiele innych.

Producenci zanim zastosowali te składniki dobrze je rozpracowali w laboratoriach. Zauważyli ich skuteczność w praktyce.

Dodatkowo biotyna, algi, pantenol to elementy układanki dobrej całości maski. Składniki wszystkie razem mają za zadania wydłużyć żywotność włosa, dobrze go nawilżyć, aby klient miał zadowolenie z preparatu.

Stosowanie:
Po umyciu głowy szamponem i spłukaniu wmasuj maskę we włosy i głowę.
Pozostaw na 5 min.
Po tym czasie spłucz włosy.
Maską powinno używać się w 2- 3 x
w tygodniu.

SERUM STYMULUJĄCY WZROST WŁOSÓW Z KOMÓRKAMI MACIERZYSTYMI

Jest to kolejny preparat, który pomoże przy wzroście włosów. Komórki macierzyste z jabłoni domowej wraz z innymi składnikami polepszają wygląd włosów.
Cebulki włosa mają skąd czerpać pokarm. Serum także możesz zastosować gdy wyczujesz znaczne wypadanie włosów lub ich przerzedzenie.

Aplikacja serum nie jest trudna. Wystarczy wmasować w skalp i pozostawić bez spłukiwania. Już po koniec pierwszego miesiąca używania powinnaś odczuwać pod palcami drobne włoski.

Serum wskazane jest stosować minimum 3 miesiące.