Prosty wzorek na paznokciach

Bardzo interesujący temat przy ozdabianiu paznokci. Inspiracją do stylizacji może być natura, którą można podglądać. Liście, kwiaty. Inną opcją jest korzystanie z matematyki: cyferki, linie proste czy też łamane nie są trudne w komponowaniu.

Do wykonania wzorki są przy manicure klasycznym jak i hybrydowym. Możesz je pogodzić z każdą porą roku oraz dopasować do uroczystości ewentualnie pracy.

JAK OZDOBIĆ PAZNOKCIE WZORKIEM?

To od stylizacji paznokci często zależy pełne zadowolenie. Dlatego ruszajmy po kolejne etapy naszego rozwoju cieszące oko. Najpierw zdecyduj się na wybranie koloru lub kilku odcieni oraz wzorek, który będzie dopełniał całość.

Sposobów wykonania wzorków jest ogromny. Jedyne co wskazane jest do wykonania w domu to zaopatrzyć się w odpowiednie lakiery do paznokci i pędzelek w miarę cienki. Inną opcją jest wykorzystanie gotowych naklejek, które pokrywa się topem. Uzyskujesz w miarę szybko ładne wykonanie. Im prostszy wzorek, tym delikatniejsza będzie całość. Wskazane są także wszelkie linie: proste, ukośne lub wg uznania.

Nie bój się zastosować innych form do wykonania. Kratki w różnych kolorach, a nawet motywy roślinne są ok. Wykorzystanie drobnych kamyków i wklejonych do np. kwiatów i innych wzorków jest bardzo popularne.

Wzorkiem może być wszystko. Kwiatek, koniczynka, listki różnych kształtów, linie itp.

Jakie przedmioty wykorzystać do pracy?

Skompletuj:
– patyczki
– wykałaczki
– pędzelki różnego kalibru od małych do dużych
– szpilki krawieckie
– folię aluminiową
– zmywacz
No i co najważniejsze: baza i top, czyli lakier do paznokci. Przy hybrydach potrzebna jest lampa UV, lakier hybrydowy.

Zasada malowania.

Zacznij od pomalowania paznokci lakierem bazowym. Lakier musi być zgodny z kolorem lakieru. Zgraj ze swoimi upodobaniami. Po wyschnięciu bazy czas na wzorek. Wykorzystaj gotowe naklejki lub sama wykonaj. Wtedy rozlej niewiele lakieru na folii i zrób wzorek na płytce. Nie spiesz się, aby nie popsuć wzorku. Jeżeli hybryda to wysusz pod lampą UV.

Masz zdolności plastyczne, spróbuj może te dzieła, będą do samodzielnego wykonania.

Białe paznokcie z prostymi wzorkami Faliste wzorki na białych paznokciach Eleganckie delikatne paznokcie ze wzorkami kwiatków Wzorki na dwukolorowych paznokciach Kwadratowe fioletowe paznokcie ze wzorkami Modne niebieskie paznokcie ze wzorkami Różowe paznokcie barbie ze wzorkami Białe paznokcie w paski i z kryształkami Czerwone paznokcie frencz ze wzorem serca Czerwone paznokcie ze wzorkami na walentynki Paznokcie brokatowe z prostymi wzorkami Paznokcie migdałki, proste wzorki Paznokcie migdałki wzorki kwiatki Wzorki na letnich paznokciach Matowe pomarańczowe paznokcie z prostym wzorkiem Różowe paznokcie barbie migdałki ze wzorkami Paznokcie z brokatem i wzorkami Proste wzorki kropki na paznokciach Zielone paznokcie z brokatowym wzorem Żółte paznokcie proste wzorki Proste wzorki kwiatki na paznokciach Proste wzorki na kolorowych paznokciach Proste wzorki kwiatków na paznokciach Proste wzorki kwiatów na matowych paznokciach Proste wzorki pasków na paznokciach Łatwy w wykonaniu wzorek na paznokciach Prosty wzór na paznokciach Cukierkowo różowe proste wzorki na paznokciach Długie różowe paznokcie ozdobionymi prostymi wzorkami Różowe paznokcie z czarnymi wzorkami Wzorki kropki na czarnych paznokciach Wzór panterka na paznokciach Proste czarno białe wzorki na paznokciach Wzorki drobnych kwiatków na paznokciach, fioletowe końcówki Dwukolorowe fale, jako wzorki na paznokciach Zielone paznokcie, bardzo ładny wzorek wykonany z brokatu Zielone paznokcie z prostymi czarno białymi wzorkami