Świąteczne paznokcie

29 lis 2022

Każdy z nas pragnie, żeby święta odbyły się w bajecznej atmosferze. Dlatego też chętnie sami tworzymy ją miłą, rodzinną. Jednym z elementów tej układanki jest zadbanie o modne świąteczne manicure.

W tym zabieganym czasie odnajdźmy chwilę, która pozwoli spełnić nasze marzenie. W tym marzeniu może pomóc kosmetyczka i wystarczy udać się niej. Możesz także sama przeznaczyć swój czas wolny i wykonać manicure w domu. Jedynym warunkiem jest posiadanie odpowiedniej lampy i kosmetyków.

Świąteczny czas dla Ciebie wraz z rodziną będzie celebracją.

Jaki wybrać świąteczny manicure?

Jak sama nazwa świąteczny to już wiemy, że musi być bardzo elegancki. Na bardzo rodzinne okazje proponuję wybrać manicure hybrydowy. Metoda takiego malowania wydłuży czas pięknie zadbanych paznokci bez odprysków. Czas utrzymania na paznokciach trwa zwykle do około 4 tygodni.

Jaki odcień wybrać na zimowe święta?

Kolorów do wykorzystania na święta Bożego Narodzenia jest bardzo dużo. Zacznijmy od koloru, który nie wychodzi z mody szczególnie w okresie zimowym.

Czerwone manicure na święta

Czerwień to strzał w sam środek tarczy. Ten bardzo kobiecy i piękny kolor ponad wszystko. Łączyć go możesz z wieloma zestawami.
Pozostawiony jako jeden kolor i tak przyciągnie wzrok.

Złoty, srebrny, granat, biały, zielony świąteczny manicure

To zestaw kolorów do wykorzystania w tym sezonie. Dobre zestawienie różnych odcieni i wzorków będzie tworzyć małe niepowtarzalne arcydzieła.

Kolor nude na świąteczne manicure

Grupa zwolenniczek takiego koloru może śmiało wprowadzić do zdobienia paznokci. Ważne jest zastosowanie elementów zimy jako ozdóbek. One wprowadzą Cię w atmosferę świąt.

U kogo wykonać manicure świąteczne?

Bez względu na to, gdzie go wykonasz, to jest Twój czas dla siebie. Jeśli masz paznokcie nieco krótsze, niż chcesz mieć, kosmetyczka doradzi paznokcie żelowe lub akrylowe.
Razem uzgodnicie sposób wykonanie. Natomiast gdy jesteś zdolna plastycznie, staranna i masz sprzęt do manicure i potrzebne akcesoria możesz sama zmierzyć się z tą czynnością.

Jakie zdobienia na świąteczne paznokcie?

Ozdób i pomysłów na zdobienia paznokci jest bardzo dużo. Zaczynając od gwiazdek, śnieżynek, reniferów, bombek i innych super wzorów, po własne unikatowe pomysły.
Bardzo pomocne są naklejki na paznokcie, wszystkie elementy biżuterii. Niezawodne cyrkonie ciągle na czasie. Na Sylwestra bardzo sprawdzonym dodatkiem jest brokat czy pyłki.

Bez względu czy będą to klasyczne kolory, czy wymyślisz sama zestawienie, wszystkie bez wyjątku będą cudowne. Jedno co mogę zaproponować to, jeśli chcesz mieć świąteczny manicure nie tylko na święta, ale także na sylwestra to od razu postaraj się go zgrać z kreacją.

Jaki kolor hybrydy wybrać na święta?

Myślę, że kolor już wybrałaś, tylko szukasz potwierdzenia lub małej podpowiedzi. Obecnie modne są czerwienie, złota, bordo i zieleń butelkowa. Bez względu na to, który wybierzesz matowe czy z połyskiem klasykę, czy ze wzorkami i tak będziesz cieszyć się z wyboru.

Życzę pięknych świątecznych manicure.
Dobrego wyboru pośród wielu propozycji.

Zobacz także

None found