Szare paznokcie

Szary kolor ma różne odcienie. Już nie mówi się, że jest to nudny kolor. Razem z wszelkimi dodatkami idealnie zgrywa się z nastającymi trendami. To uniwersalny kolor na wyjście do pracy jak i święta.

Jak stylizować paznokcie szarością?

Mając do dyspozycji wiele odcieni szarości oraz bogaty wybór dodatków, to nie znajdziesz 2 takich samych stylizacji. Dlatego każda jest małym arcydziełem.

Modne stylizacje łączone z szarością:
– szare ze wzorkami
– szare z brokatem
– ombre szare
– róż z szarością

Wszelkie odcienie szarego śmiało łączymy ze stylem życia. Może to być elegancja do pracy. Na sportowo po pracy. Wyjście na spotkanie ze znajomymi.
Każdy znajdzie swoją stylizację bez rzucania się w oczy. Wszelkie miksowanie jest bardzo wskazane.

Motyw szkockiej kraty jest ok. Kratka może być także szaro-beżowa. Szary super komponuje się z bielą, różem, czernią czy też złotem. Jedyną radę, jaką proponuję, to prawidłowa pielęgnacja paznokci.

Manicure z szarością możesz wykonać zarówno na stylu klasycznym jak i hybrydowym czy też paznokcie żelowe.

Paznokcie ombre

Bardzo modny w tym sezonie styl daje im piękny wygląd. Dzięki zestawieniu grafitu z płynnym przejściem do bieli to jeden z wariantów kolorystyki. Pastelowa szarość w różnej tonacji wybierana jest w każdym przedziale wiekowym pań.

Wymyślne paski, wzorki czy też kwiatki pięknie łączą się delikatnie z różem o różnym wybarwieniu. Brokatowe ombre również połączysz z szarościami każdego odcieniu. A szarość połączysz z kolorowym brokatem np. różowym, beżowym, a nawet błękitem. Możesz inspirować się kolorami natury.

Paznokcie ze wzorkami. Ile pań tyle możliwości. Kwiatki, wzorki geometryczne, delikatne mazańce z dodatkami metalicznego srebrnego koloru daje wiele możliwości. Świecidełka mają tu też swoje miejsce.

Szarość naturalna jest kolorem, który daje szerokie pole do popisu. Warto zainwestować w ten kolor.

Brokatowe szare paznokcie Grafitowe szare paznokcie Paznokcie różowe z szarością Szare matowe paznokcie Szare ombre paznokcie Szare paznokcie cyrkonie Szare paznokcie ombre Szare paznokcie z brokatem