Wielkanocne paznokcie

21 mar 2023

Przewodnim tematem są święta Wielkanocne. Wszystko budzi się do życia. A wraz z wiosną nadchodzi ogromna radość. Na jakie odcienie zwrócimy uwagę w tym sezonie?
Dominować będą kolory wiosennych kwiatów, małych kurczaczków czy zajączków.

Manicure żółty

Zacznijmy od koloru żółtego. Różne odcienie żółtego razem z pastelowymi będą bazą wyjściową. Intensywną żółć możesz przełamać delikatną bielą. Opcji wykonania z tym kolorem jest wyjątkowo dużo. Ozdoby wielkanocne typu zajączki, jajeczka, bazie itp. to jedne z propozycji na piękne paznokcie.

Manicure zielone

Wszystkie barwy zieleni wykorzystać można w manicure wielkanocnym. Łączona z kolorem żółtym to już bajka. Poza tym odcienie różu czy szarość oraz biel to wspaniała gra kolorami.
W ostateczności pięknie współgrają ze sobą.

Manicure jasno-szare

A to dlatego, że zajączki też bywają szare. Jasną szarość łatwo połączysz z bielą, a do tego wykonasz delikatne ozdoby na wybranych paznokciach.

Manicure białe

Zajączki są także białe więc i tego koloru możemy użyć w naszej kombinacji w manicure. Kolor bieli złamiesz zarówno żółcią jak i zielenią. A wykonany zajączek na paznokciu dopełni całości.

Manicure błękitne

Błękit w pastelu jest świetną bazą do wykonania wzorków związanych z tym świętem. A z jakimi kolorami współgra? Z pewnością zgrasz z pastelowym żółtym kolorem. Beż daje też świetny duet.
A może sama masz świetny pomysł na błękitny manicure.

Manicure pastelowe fioletu

Jego matowe wykończenie jest świetnym pomysłem. Łączony z żółcią, szarością czy bielą to znak krokusów w naturze.

Wzorki na paznokciach

Dobrym pomysłem jest wykonanie wzorków gałązek bazi. Innym sposobem jest inspirowanie się jajeczkami przepiórczymi. Niewielkie kropeczki i plamki to znak rozpoznawczy tej opcji malowania. Zarówno kurczaczki jak i zajączki to także znak rozpoznawczy na paznokciach wielkanocnych.

Paznokcie na taką uroczystość powinny być w barwach wiosny. Pastelowe kolory oraz wzorki kwiatów nikogo nie powinny zdziwić. Jednak gdy jesteś zwolenniczką czerwieni czy fioletu to też opcja wybrana z wiosny choćby wzięta z koloru tulipanów.

Biało różowe paznokcie na Wielkanoc Błękitne paznokcie na Wielkanoc Delikatne kwiatki na paznokciach, ozdoba wielkanocna Delikatne paznokcie wielkanocne Łatwe w wykonaniu wzorki na paznokciach wielkanocnych Lawendowe paznokcie migdałki na Wielkanoc Niebieskie paznokcie wielkanocne Niebieskie paznokcie we wzorki na Wielkanoc Pastelowe paznokcie fioletowe migdałki na święta Pastelowe paznokcie migdałki wielkanocne Świąteczne paznokcie pastelowe Pastelowe paznokcie na wiosenne święta Pastelowe żółte paznokcie migdałki, ozdoby króliczki Paznokcie białe na Wielkanoc króliki Długie paznokcie wielkanocne Paznokcie jajeczka czekoladowe wielkanocne Paznokcie jajeczka wielkanocne, pastelowe Paznokcie króliczki Paznokcie kwadratowe krótkie, uszy królika Paznokcie kwiatki wiosenne Paznokcie migdałki pastelowo fioletowe Paznokcie migdałki pastelowe kwiatki wielkanocne Paznokcie migdałki wielkanocne wzory Paznokcie na Wielkanoc, króliczek Paznokcie na Wielkanoc, wzory kwiatków Paznokcie pastelowe kwiatki na Wielkanoc Paznokcie pastelowy frencz na Wielkanoc Siwe paznokcie na święta wielkanocne Paznokcie szare na Wielkanoc, zajączek Żółte paznokcie wielkanocne w kropki Paznokcie Wielkanocne kurczaczek Modne kwiatki na paznokciach wielkanocnych Paznokcie wielkanocne, niebieskie bazie Pastelowe paznokcie na wiosenne święta Proste wzorki na Wielkanoc Siwe świąteczne paznokcie Paznokcie wzory skorupki jajek Szare paznokcie wielkanocne z kropkami Wzorki króliczych uszu na paznokciach Wzorek marchewki, paznokcie świąteczne Zielone paznokcie na Wielkanoc Modne paznokcie na Wielkanoc Proste wzorki króliczków na wielkanocnych paznokciach Proste wzorki na święta Różowe paznokcie wielkanocne z zajączkiem i serduszkami Proste paznokcie na Wielkanoc z króliczkiem Paznokcie migdałki na Wielkanoc Delikatne różowe paznokcie na święta wielkanocne Wielkanocne paznokcie, kurczaczek, skorupki Niebieskie paznokcie wielkanocne z brokatem Wielkanocne paznokcie róż z lawendą Wiosenne pastelowe paznokcie, kwiatki Wzorki kwiatków wielkanocnych na paznokciach Wielkanocne wzorki na paznokciach Pastelowe wzorki na wielkanocnych paznokciach Delikatne zielone paznokcie na święta Zielone paznokcie na Wielkanoc ze wzorkami kwiatków Żółte paznokcie frencz w kwiatki